Stil Ekspres

Hakkımızda

Stil Ekspres Nedir?

Alışverişin en zahmetsiz yolu olan Stil Ekspres; kişinin yaşam tarzı, vücut tipi, bütçesi ve zevkleri gibi bilgileri göz önünde bulundurarak stil danışmanlığı hizmetini de sunarak müşterileri için en uygun ürünleri seçerek, kapılarına kadar ulaştıran bir e-ticaret sitesidir. 

Stil Ekspres'in Eticaret Sitelerinden Farkı Nedir?

Stil danışmanlığı servisimizin amacı alışverişi sizler için zahmetsiz hale getirmektir. Farkımız direkt ürün satışı yapmıyor olmamız;  Türkiye'de satış yapan farklı markaların size uygun olduğunu düşündüğümüz ürünlerini satın alıp paketleyerek adresinize ulaştırıyoruz. 

Bugün en lüks alışveriş merkezlerinde dahi birçok mağazada stil konusunda fikir alabileceğiniz danışmanlar bulmanız pek mümkün değildir. Onlarca kıyafet ve aksesuar arasından sizin için en doğru parçaları seçebilmeniz ve belki dakikalarca kuyrukta bekledikten sonra küçücük kabinlerde, kısacık sürelerde denemeniz gerekmektedir. Stil Ekspres; doğru ürün seçimini sizin yerinize yaparken, kıyafetlerinizi evinizin rahatlığında denemeniz için size tam 7 iş günü süre vermektedir. 

Biz Kimiz?

Stil sahibi olmanın maliyetli ve zahmetli olmaması gerektiğine inanan bir grup kadınız. Her insanın kendini, bedenini ve ruhunu keşfetmek için bazen ufak bir yardıma ihtiyacı olabilir; işte biz de tam burada devreye giriyoruz.

Stil sahibi olmak ünlü tasarımcılardan ya da en pahalı markalardan alışveriş yapmak demek değildir. Sadece vücut tipinize uygun giyinmek, modanın esiri olmadan trend olan giysi ve aksesuarları kendinize uyarlamak ve herşeyden önemlisi her zaman kullanabileceğiniz parçalar ile gardrobunuzu zenginleştirmek yeterlidir.

BLOG

Bayramlıklar hazır mı?..

Bayramlıklar hazır mı?..

Hala kaldı mı bilmem? Kendime bayram için yeni bir kıyafet almayalı epey zaman oldu. Eskiden ne güzeldi çocukluk dönemlerimizde bayram alışverişine çıkılır, yeni bayramlık kıyafetler ayakkabılar alınır. Sabah yepyeni, tertemiz bayramlıklar giyilir

Devamı...

Teknenin keyfini çıkarırken...

Teknenin keyfini çıkarırken...

Eğer ki teknede özel bir akşam partisine davetli değilseniz sadece birkaç günlüğüne koy gezintilerine çıkacaksanız ve belki de çeşitli limanlarda duraklayıp Çeşme  Marina gibi yerlerin tadını çıkartacaksanız işte birkaç tüyo:

Öncelikle t

Devamı...

Ayrı Stillerin İnsanıyız!..

Ayrı Stillerin İnsanıyız!..

Türk filmlerinin klasik repliklerindendir Ayrı Dünyaların İnsanıyız. Ayrılmalıyız… Ayrı dünyaların insanıysanız işiniz daha zor olabilir ancak Ayrı Dünyaların değil de sadece Ayrı Stillerin İnsanıysanız… Kesinlikle ayrılmanız gerekmiyor. Sevgilini

Devamı...