Alışveriş Yapmanın En Kolay Yolu
Stil Ekspres

BİZ KİMİZ?

Yoğun iş ve aile hayatınız içinde alışverişi ve iyi görünmeyi dert etmenize gerek yok. Bırakın stil danışmanınız size en uygun seçenekleri bulsun ve kapınıza kadar ulaştırsın.

1
PROFİLİNİZİ DOLDURUN

Danışmanlarımızın sizi tanıyabilmeleri için yaşam tarzınızı ve tercihlerinizi belirtin.

PROFİLİNİZİ DOLDURUN
2
KUTUNUZ KAPINIZA TESLİM EDİLSİN

Stil Ekspres kutunuzda stil danışmanınızın sizin için özenle seçtiği 3 adet kıyafet ve aksesuar kargo ile kapınıza teslim edilsin.

3
DENEYİN ve ELEYİN

Kutunuzdan çıkan kıyafet ve aksesuarları evinizin konforunda deneyin, istemediklerinizi iade edin.

DENEYİN ve ELEYİN
NE ZAMAN NASIL İSTERSENİZ

NE ZAMAN NASIL İSTERSENİZ

Düzenli aralıklarla ya da tek seferlik gönderi talep edebilir, dönemsel ihtiyaçlarınıza göre servisimizi kullanabilirsiniz.

BÜTÇENİZİ SİZ BELİRLEYİN

BÜTÇENİZİ SİZ BELİRLEYİN

Paketinizin maksimum bütçesini belirleyerek satın alınacak kıyafet ve aksesuarların fiyatlarına siz karar verebilir, arzu ettiğiniz zaman bütçe tercihinizi değiştirebilirsiniz.

HER KUTUDA DAHA İYİ

HER KUTUDA DAHA İYİ

Stil danışmanınıza gönderilerinizle ilgili yapacağınız her geri bildirim bir sonraki gönderimde sizin için daha doğru seçimler yapmamızı sağlayacak.

STİL EKSPRES KUTUNUZDA:

Stil Danışmanınızın sizin için seçtiği 3 adet giysi ve aksesuar

Danışmanınızın sizin için hazırladığı stil notları

Kutunuzdan çıkan parçaları gardrobunuzdaki giysi ve aksesuarlar ile nasıl kombinleyeceğiniz ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Başlayalım

VEYA
Kayıt işlemine devam ederek Stil Ekspres şartlarını ve koşullarını kabul etmiş olursunuz.
Zaten Üye Misiniz? Oturum Aç

BLOG

Bayramlıklar hazır mı?..

Bayramlıklar hazır mı?..

Hala kaldı mı bilmem? Kendime bayram için yeni bir kıyafet almayalı epey zaman oldu. Eskiden ne güzeldi çocukluk dönemlerimizde bayram alışverişine çıkılır, yeni bayramlık kıyafetler ayakkabılar alınır. Sabah yepyeni, tertemiz bayramlıklar giyilir

Devamı...

Teknenin keyfini çıkarırken...

Teknenin keyfini çıkarırken...

Eğer ki teknede özel bir akşam partisine davetli değilseniz sadece birkaç günlüğüne koy gezintilerine çıkacaksanız ve belki de çeşitli limanlarda duraklayıp Çeşme  Marina gibi yerlerin tadını çıkartacaksanız işte birkaç tüyo:

Öncelikle t

Devamı...

Ayrı Stillerin İnsanıyız!..

Ayrı Stillerin İnsanıyız!..

Türk filmlerinin klasik repliklerindendir Ayrı Dünyaların İnsanıyız. Ayrılmalıyız… Ayrı dünyaların insanıysanız işiniz daha zor olabilir ancak Ayrı Dünyaların değil de sadece Ayrı Stillerin İnsanıysanız… Kesinlikle ayrılmanız gerekmiyor. Sevgilini

Devamı...