Minyon Kadınlar İçin 5 Temel Stil Önerisi

Minyon Kadınlar İçin 5 Temel Stil Önerisi

13/01/2019

İyi giyinmenin ve stil sahibi olmanın en önemli kurallarından biri vücudumuzu tanımak ve ona göre giyinmektir. Eğer minyon bir yapıya sahipseniz sizi her zaman şık ve doğru görünmenizi sağlayacak temel 5 ipucu sizin için aşağıda;

1 - Pantolonlar

Gardırobumuzun baş tacı pantolon seçimlerinde minyon kadınların mutlaka daha uzun pantolonlar tercih etmeleri gerekir. Kısa ve bilek hizasında biten pantolonlar sizi olduğunuzdan kısa gösterecektir. Her zaman bileğin bir iki parmak aşağısında biten pantolonlar sizin için en idealidir. Aynı şekilde yüksek bir topuklu ile tercih edeceğiniz İspanyol paça pantolon da sizi daha uzun ve şık gösterecektir.

2 – Üst Beden Seçimleri

Yuvarlak yakalı ya da boğazlı parçalardan yerine daha V yaka gelen, derin göğüs dekoltesi olan üstler boyun kısmınızı daha uzun ve ince göstereceği için minyon tipli kadınlar için doğru bir illüzyon yaratır.

3 - Desenler

Sade, ufak desenli ve iki renkli kıyafetler sizin için daha iyi olacaktır. Desenli bir parça giymek istediğinizde ufak çiçekli ya da dikey çizgili olanları öncelikli tercih etmelisiniz. Hem pratik hem de doğru bir diğer tercihinizde baştan aşağı aynı renk giyinmek olacaktır. Bu sizi daha uzun gösterecektir. 

4 -Ayakkabılar

Bileği açıkta bırakan topuklu ayakkabılar her zaman sizi daha uzun ve ince gösterecektir. Bilekten bağlamalı ayakkabılar bacak boyunu kestiği için sizi daha kısa gösterebilir. Topuk boyunda ise uzun topukluların yanı sıra, kısa ve rahat bir topuklu olanları da tercih edebilirsiniz.

5-Aksesuarlar

Minyon vücut yapısında büyük çantalardan ve iri takılardan uzak durmalısınız. Minik, çapraz askılı çantalar, el çantaları, minimal abartıdan uzak takılar, ince bel kemerleri sizin için ideal aksesuralardır.

 

 

 

Son Eklenenler

Kullananlar ne diyor?

Egenur B.
Egenur B.

 3 aylık dünya tatlısı bebeğimle ne mağaza mağaza gezecek ne de istediğim kadar ürün deneyecek vaktim olmuyor. Stil Ekspres sayesinde giysi alışverişi derdinden kurtuldum. Hem vücuduma yakışanı benim için seçen,satın alıp  kapıma kadar ulaştıran, hem deneyip karar vermek için binlerce dakika sunan bir alışveriş hizmeti almak hakikaten büyük kolaylık. Teşekkürler Stil Ekspres, sayende hem güzel görünüyor hem de değerli vaktimi alışveriş yerine bebeğimle geçirebiliyorum.

Ayşe Y.
Ayşe Y.

Üç çocuklu çalışan bir anneyim. Alışveriş merkezine gitme düşüncesi bile beni ürkütüyor. Ne zaman internette alışveriş yapmaya kalksam yarım kalıyor. Stil ekspres sayesinde her gün işe ne giyeceğim derdinden kurtuldum. 

 Aslı G.
Aslı G.

Yakın zamanda kilo verdim. Zayıflamak harikaydı ancak gardrobumda giyecek hiçbirşey kalmamıştı. Stilekpres hem yeni bedenime uygun kıyafetleri bulmamı sağladı hem de daha önce hiç denemediğim renkler ve modeller ile farklı bir tarza sahip oldum. Gerçekten yepyeni bir insan gibi hissediyorum ve işyerinde  iltifatlardan yürüyemiyorum.