Yılbaşında Ne yapsak? Ne Giysek?

Yılbaşında Ne yapsak? Ne Giysek?

25/12/2018

Dopdolu bir seneyi geride bırakırken, bu yıl hem fiziki hem içsel değişimlerimizi yansıtmanın tam zamanı. Yepyeni bir yıla nerede nasıl gireceğinize karar verdiniz ama yeni bir ben ile ‘ne giysem’ sorunuza yanıt veremediyseniz. Bu yıl kutlama seçeneklerini bir başlıkta topladıktan sonra sizin için aşağıda öneriler hazırladık. Okuması ve karar vermesi sizden :)

Yeni Yıl Balosu ​​Bu yıl bir derneğe üye olmuş, yeni girişimlerde bulunmuş ve bir dernek balosuna davetli olabilirsiniz. Ya da çalıştığınız kurumun düzenlediği bir baloya katılmaya karar verdiyseniz. Öncelikle tabii ki kırmızının ihtişamını tercih etmelisiniz. Böyle zamanlarda üst bedeninize dikkat çekmek her zaman sizi kurtarır. Omuz detaylı ya da uzun görünmenize destek olacak bir v yaka elbise tercihlerinizde ilk sırada olmalı.

 

Durma Dans Et Partisi Bu yıl enerjinize siz bile hayran kaldıysanız, kendimi baştan yarattım diyorsanız doya doya bir parti hakkınız. Cesur bir görünüm ve partinin ışıltısını geride bırakmak için bu sezonun pullu ve ışıltılı seçeneklerine mutlaka öncelik verin. Bacak dekoltenizi öne çıkarmaktan çekinmeden dans edin. :) 

 

En Güzeli Evde Dostlarla  Bu yıl çok yorulduk, evde geçirelim diyenlerdenseniz. Hazırlıklarınıza, evin, dostların sıcaklığına uyum sağlayacak yumuşak kazaklar ve pantolonlarla şıklık ve rahatlık yıl boyu sizinle olsun.

 

Sokaklar Bizim  Heyecan arayalım ya da yurt dışında kutlayalım diyerek, hem eğlenceli, hem kalabalık sokak partilerine katılmaya karar verdiyseniz eğer. :) Soğuk havanın eğlencenize engel olmaması için havalı ve farklı, sezonun trendlerinden kabanlar sizin için önemli bir seçenek. Bu parçaların en önemli tamamlayacısı şık, rahat ve sıcak botlar olacaktır.

 

Herkese iyi eğlenceler ve şimdiden mutlu yıllar

Sevgilerle

Stilekspres :)

Son Eklenenler

Kullananlar ne diyor?

Egenur B.
Egenur B.

 3 aylık dünya tatlısı bebeğimle ne mağaza mağaza gezecek ne de istediğim kadar ürün deneyecek vaktim olmuyor. Stil Ekspres sayesinde giysi alışverişi derdinden kurtuldum. Hem vücuduma yakışanı benim için seçen,satın alıp  kapıma kadar ulaştıran, hem deneyip karar vermek için binlerce dakika sunan bir alışveriş hizmeti almak hakikaten büyük kolaylık. Teşekkürler Stil Ekspres, sayende hem güzel görünüyor hem de değerli vaktimi alışveriş yerine bebeğimle geçirebiliyorum.

Ayşe Y.
Ayşe Y.

Üç çocuklu çalışan bir anneyim. Alışveriş merkezine gitme düşüncesi bile beni ürkütüyor. Ne zaman internette alışveriş yapmaya kalksam yarım kalıyor. Stil ekspres sayesinde her gün işe ne giyeceğim derdinden kurtuldum. 

 Aslı G.
Aslı G.

Yakın zamanda kilo verdim. Zayıflamak harikaydı ancak gardrobumda giyecek hiçbirşey kalmamıştı. Stilekpres hem yeni bedenime uygun kıyafetleri bulmamı sağladı hem de daha önce hiç denemediğim renkler ve modeller ile farklı bir tarza sahip oldum. Gerçekten yepyeni bir insan gibi hissediyorum ve işyerinde  iltifatlardan yürüyemiyorum.