Hangi Vücut Tipine Sahipsiniz?
Ufak taktiklerle stilinizden ödün vermeyin...
Aksesuarın önemi
Teknenin keyfini çıkarırken...
Basit Taktiklerle Yaz Harikası Olmaya Ne Dersiniz?
Kimono ceketler her yerde...
Ayrı Stillerin İnsanıyız!..
Bayramlıklar hazır mı?..
Papyon Kullanımı ile Stil Yaratmak
ERKEKLER, ceket düğmelerine dikkat!!!
Üzerimize BAHAR SIÇRADI...
Fularlar uçuşsun...
Baharda giyim önerileri
Gridir her an ...

Kullananlar ne diyor?

Egenur B.
Egenur B.

 3 aylık dünya tatlısı bebeğimle ne mağaza mağaza gezecek ne de istediğim kadar ürün deneyecek vaktim olmuyor. Stil Ekspres sayesinde giysi alışverişi derdinden kurtuldum. Hem vücuduma yakışanı benim için seçen,satın alıp  kapıma kadar ulaştıran, hem deneyip karar vermek için binlerce dakika sunan bir alışveriş hizmeti almak hakikaten büyük kolaylık. Teşekkürler Stil Ekspres, sayende hem güzel görünüyor hem de değerli vaktimi alışveriş yerine bebeğimle geçirebiliyorum.

Ayşe Y.
Ayşe Y.

Üç çocuklu çalışan bir anneyim. Alışveriş merkezine gitme düşüncesi bile beni ürkütüyor. Ne zaman internette alışveriş yapmaya kalksam yarım kalıyor. Stil ekspres sayesinde her gün işe ne giyeceğim derdinden kurtuldum. 

 Aslı G.
Aslı G.

Yakın zamanda kilo verdim. Zayıflamak harikaydı ancak gardrobumda giyecek hiçbirşey kalmamıştı. Stilekpres hem yeni bedenime uygun kıyafetleri bulmamı sağladı hem de daha önce hiç denemediğim renkler ve modeller ile farklı bir tarza sahip oldum. Gerçekten yepyeni bir insan gibi hissediyorum ve işyerinde  iltifatlardan yürüyemiyorum.