Alışveriş Yapmanın En Kolay Yolu
Stil Ekspres

NASIL ÇALIŞIR ?

1
PROFİLİNİZİ DOLDURUN

5-10 dakika ayırarak dolduracağınız profildeki sorular sizleri tanımamıza yardımcı olacaktır. Vücut şekliniz, yaşam tarzınız, zevkleriniz ve bütçeniz hakkında vereceğiniz bilgiler sizin için en doğru ürünleri seçmemizi sağlayacaktır.

PROFİLİNİZİ DOLDURUN
2
GÖNDERİ TALEP ET
Yardıma ihtiyacınız olan konuda tercih ettiğiniz paket (150 TL, 200 TL, 300 TL, 400 TL ) ve stil danışmanlık bedelini ödeyerek gönderi talep edebilirsiniz. Her gönderi için stil danışmanlık bedeli 20 TL’dir.
3
KUTUNUZ KAPINIZA TESLİM EDİLSİN

Stil danışmanınızın sizin için özenle seçtiği üç adet kıyafet ve aksesuar  5 işgünü içerisinde kargoya verilecek ve adresinize teslim edilecektir. Kutunuzdaki parçalar, Türkiye'de internet üzerinde ya da mağazalarda satış yapan bütçenizle uyumlu markalardan seçilecektir. 

KUTUNUZ KAPINIZA TESLİM EDİLSİN
4
DENEYİN ve ELEYİN

Kutunuzdan çıkan parçaları evinizin konforunda deneyin, istemediklerinizi 5 iş günü içerisinde iade edin. İadelerinizi UPS Kargo ile ÜCRETSİZ yapabilirsiniz. İade ettiğiniz ürünlerin bedeli, kargonuz tarafımıza ulaştıktan sonra hesabınıza aktarılacaktır. 

HER KUTUDA DAHA İYİ

HER KUTUDA DAHA İYİ

Stil danışmanınıza ileteceğiniz yorum ve görüşler, bir sonraki paketinizin isteklerinizi daha iyi karşılamasını sağlayacaktır.

NE ZAMAN NASIL İSTERSENİZ

NE ZAMAN NASIL İSTERSENİZ

Düzenli aralıklarla ya da tek seferlik paket talep edebilir, dönemsel ihtiyaçlarınıza göre servisimizi kullanabilirsiniz.

BÜTÇENİZİ SİZ BELİRLEYİN

BÜTÇENİZİ SİZ BELİRLEYİN

Paketinizin maksimum bütçesini belirleyelerek satın alınan kıyafet ve aksesusarların fiyatlarını kontrol edebilir, arzu ettiğiniz zaman bütçe tercihinizi güncelleyebilirsiniz.

STİL EKSPRES KUTULARINDA:

Stil danışmanınızın sizin için seçtiği 3 adet giysi ve aksesuar 

Danışmanınızın sizin için hazırladığı notlar

Kutunuzdan çıkan parçaları gardrobunuzdaki giysi ve aksesuarlar ile nasıl kombinleyeceğiniz ile ilgili bilgileri bulabilirsiniz.

Başlayalım

Facebooktan Kayıt Ol
VEYA
Kayıt işlemine devam ederek Stil Ekspres şartlarını ve koşullarını kabul etmiş olursunuz.
Zaten Üye Misiniz? Oturum Aç

BLOG

Hangi Vücut Tipine Sahipsiniz?

Hangi Vücut Tipine Sahipsiniz?

İyi görünmenin temeli vücut tipinizi doğru tanımlamak ve ona uygun kıyafetler seçmekte yatar. Ancak vücut tipiniz hangisi olduğu bir türlü bilemiyor musunuz? Sizlere rehber olması açısından 5 temel vücut tipinin en belirgin özelliklerine değinmeye

Devamı...

Ufak taktiklerle stilinizden ödün vermeyin...

Ufak taktiklerle stilinizden ödün vermeyin...

1.Planlama yapmayı ihmal etmeyin

Her günü ver her ayrıntıyı planlayamasanız da en azından Pazartesi sabahına hazırlıksız uyanmayın.  Kıyafet denemeleri ile hem vakit kaybedip işe geç kalabilirsiniz hem de denemeler arası

Devamı...

Aksesuarın önemi

Aksesuarın önemi

Hepimiz evimizde bir şekilde yemek yapıyoruz ama sofra düzeni yemek sunumunu sanat olarak görüyoruz. Hepimizin yaptığı salatayı öyle bir sunuyor ki restoranlar, yemek dergileri, siteleri bir fotoğraflar bir fotoğraflar... Yediğiniz salatalık marul

Devamı...