Stil Ekspres

Hakkımızda

Stil Ekspres Nedir?

Alışverişin en zahmetsiz yolu olan Stil Ekspres; kişinin yaşam tarzı, vücut tipi, bütçesi ve zevkleri gibi bilgileri göz önünde bulundurarak stil danışmanlığı hizmetini de sunarak müşterileri için en uygun ürünleri seçerek, kapılarına kadar ulaştıran bir e-ticaret sitesidir. 

Stil Ekspres'in Eticaret Sitelerinden Farkı Nedir?

Stil danışmanlığı servisimizin amacı alışverişi sizler için zahmetsiz hale getirmektir. Farkımız direkt ürün satışı yapmıyor olmamız;  Türkiye'de satış yapan farklı markaların size uygun olduğunu düşündüğümüz ürünlerini satın alıp paketleyerek adresinize ulaştırıyoruz. 

Bugün en lüks alışveriş merkezlerinde dahi birçok mağazada stil konusunda fikir alabileceğiniz danışmanlar bulmanız pek mümkün değildir. Onlarca kıyafet ve aksesuar arasından sizin için en doğru parçaları seçebilmeniz ve belki dakikalarca kuyrukta bekledikten sonra küçücük kabinlerde, kısacık sürelerde denemeniz gerekmektedir. Stil Ekspres; doğru ürün seçimini sizin yerinize yaparken, kıyafetlerinizi evinizin rahatlığında denemeniz için size tam 5 iş günü süre vermektedir. 

Biz Kimiz?

Stil sahibi olmanın maliyetli ve zahmetli olmaması gerektiğine inanan bir grup kadınız. Her insanın kendini, bedenini ve ruhunu keşfetmek için bazen ufak bir yardıma ihtiyacı olabilir; işte biz de tam burada devreye giriyoruz.

Stil sahibi olmak ünlü tasarımcılardan ya da en pahalı markalardan alışveriş yapmak demek değildir. Sadece vücut tipinize uygun giyinmek, modanın esiri olmadan trend olan giysi ve aksesuarları kendinize uyarlamak ve herşeyden önemlisi her zaman kullanabileceğiniz parçalar ile gardırobunuzu zenginleştirmek yeterlidir.

BLOG

Hangi Vücut Tipine Sahipsiniz?

Hangi Vücut Tipine Sahipsiniz?

İyi görünmenin temeli vücut tipinizi doğru tanımlamak ve ona uygun kıyafetler seçmekte yatar. Ancak vücut tipiniz hangisi olduğu bir türlü bilemiyor musunuz? Sizlere rehber olması açısından 5 temel vücut tipinin en belirgin özelliklerine değinmeye

Devamı...

Ufak taktiklerle stilinizden ödün vermeyin...

Ufak taktiklerle stilinizden ödün vermeyin...

1.Planlama yapmayı ihmal etmeyin

Her günü ver her ayrıntıyı planlayamasanız da en azından Pazartesi sabahına hazırlıksız uyanmayın.  Kıyafet denemeleri ile hem vakit kaybedip işe geç kalabilirsiniz hem de denemeler arası

Devamı...

Aksesuarın önemi

Aksesuarın önemi

Hepimiz evimizde bir şekilde yemek yapıyoruz ama sofra düzeni yemek sunumunu sanat olarak görüyoruz. Hepimizin yaptığı salatayı öyle bir sunuyor ki restoranlar, yemek dergileri, siteleri bir fotoğraflar bir fotoğraflar... Yediğiniz salatalık marul

Devamı...