Stil Ekspres nasıl çalışır?

 1. Profilinizi doldurun
  • 5-10 dakika ayırarak dolduracağınız profildeki sorular sizleri tanımamıza yardımcı olacaktır. Bedeniniz, vücut şekliniz, yaşam tarzınız, zevkleriniz ve bütçeniz hakkında vereceğiniz bilgiler sizin için en doğru ürünleri seçmemizi sağlayacaktır.
 2. Evinizin konforunda deneyin
  • ​​​​​​​​​​​​​​Lütfen sizin için seçtiğimiz ürünlerin hepsini deneyiniz. Bazen size uygun görünmese bile denediğinizde sizi şaşırtabilir; Stil Ekspres olarak amacımız, size yeni stiller yeni renkler deneyimletebilmek.  Karar vermeden önce belki yakınlarınızın da fikrini almak istersiniz.
 3. Beğendiğiniz ürünleri gardırobunuza ekleyin, gerisini iade edin
  • ​​​​​​​​​​​​​​Hangi ürünü alıp hangisini iade edeceğinize karar vermeniz için tam 5 iş gününüz bulunmaktadır. 
  • Size göre olmadığını düşündüğünüz ürünleri 5 iş günü içerisinde iade edebilirsiniz.
 4. Bize görüşlerinizi bildirin
  • ​​​​​​​​​​​​​​Stil danışmanınıza kutunuzdan çıkan kıyafet ve aksesuarlar hakkında vereceğiniz geri bildirimler bir sonraki gönderi talebinizde sizler için daha uygun ürün seçimi yapabilmemizi ve sizlere gerçek anlamda zahmetsiz bir alışveriş deneyimi yaşatabilmemizi sağlayacak.

Stil Ekspres kutumda ne gibi ürünler beni bekliyor olacak?

Stil Ekspres ekibimiz, sizler için seçilen 3 adet ürün ile oluşturacakları kombini Stil Ekspres kutusunda evinize kargolayacaktır. Kutunuzda bulunan 3 ürün, Stil Profilinizde belirttiğiniz yanıtlar doğrultusunda özenle seçilmektedir.

Ürünleriniz, tek parça bir kıyafet olabileceği gibi iki parçadan oluşan hem alt  hem üst  hazır giyim ürünleri olabilir. Bunların yanı sıra kombininizi tamamlamak ve kıyafetlerinizi ön plana çıkarmak amaçlı olarak gözlük, kemer,  çanta,  şapka, fular, kolye vb aksesuar ürünlerinden  de oluşabilmektedir.  

Bu ürünler bazen tamamen sizin zevkiniz doğrultusunda olabilir, bazen de sizleri daha farklı giyinme konusunda cesaretlendirmek adına birkaç sürpriz ürün (ürün,renk,desen vb) de içerebilir. Denemek; kendinizi ve zevkinizi daha iyi tanımlamanıza yardımcı olabilir. Sürpriz ürünlerle ilgili karar vermeden önce belki birkaç yakınınızın da fikrini almak isteyebilirsiniz. 

Stil Ekspres kutunuzdan çıkan tüm ürünlerle ilgili görüşlerinizi ve bizim sürecimizle ilgili deneyiminizi bizlerle paylaşmanızı rica ederiz.

Genelde hangi markalardan ürün seçimi yapılmaktadır?

Çok geniş ürün yelpazesi içerisinden gömlek, t-shirt, etek, pantolon, elbise,şal, takı vb birçok giyim ve aksesuar ürünlerini kombinlemekteyiz. Bu kombinleri yaparken üyelerimizin belirttikleri bütçe aralıkları başta olmak üzere yaşam tarzları da göz önünde bulundurularak herkes özelinde kişiye uygun markalar tercih edilmektedir.  Alışverişlerimizi, Türkiye'de mağazalarda ya da internet siteleri üzerinden satışı bulunan markalardan yapmaktayız.

Nasıl gönderi talep edebilirim?

YENİ ÜYE oluyorsanız ; mail adresinize gelecek aktivasyon kodu üzerinden Stil Profilinizi doldurabilir ve gönderi talebinizi hemen gerçekleştirebilirsiniz. 

ZATEN ÜYE İSENİZ; üyelik bilgilerinizi girdiğinizde HESABIM üzerinde GÖNDERİLERİM e girebilir, oradaki YENİ GÖNDERİ TALEP ET butonunu tıklayabilirsiniz.

Paketimde gelecek kıyafet/aksesuarlar hangi markalardan alınacak?

Türkiye'de satış yapan tüm markalardan sizin için alışveriş yapıyor ve kombinlerinizi hazırlıyoruz. Özellikle tercih ettiğiniz markaları stil profilinizde belirtebilirsiniz. Uzak olmayan bir gelecekte kendi özel markalarımızı da sadece siz Stil Ekspres üyelerinin beğenisine sunmayı hedefliyoruz.

 

Stil Profilindeki tüm soruları yanıtlamalı mıyım?

Hayır, zorunlu olmayan sorular da mevcut ancak stil profili yaşam biçiminizi ve zevklerinizi anlayabilmek ve sizlere gerçek anlamda zahmetsiz bir alışveriş deneyimi yaşatmak için özenle hazırlanmış sorulardan oluşmaktadır. Tüm alanları doldurmanız zorunlu olmasa da; en fazla 10 dakikanızı ayırarak vereceğiniz yanıtlarla beklentilerinizi daha iyi karşılayabilmeyi ve tüm üyelerimize en iyi hizmeti verebilmeyi arzu ediyoruz. 

Stil danışmanımla ne zaman ve nasıl iletişime geçebilirim?

Zevkleriniz hakkında ya da alışveriş esnasında yaşadığınız herhangi bir zorluk hakkında stil danışmanınız ile iletişime geçebilirsiniz. Ayrıca  kombininizin özellikle bir davet vb gibi özel bir amaçla hazırlanmasını istiyorsanız stil danışmanınıza belirtmenizi rica ederiz.

Üye olduktan sonra HESABIM altında GÖNDERİLERİM bölümüne girerek STİLİSTİNİZLE İLETİŞİME GEÇİN butonunu tıklayabilirsiniz ve mesajınızı stilistinize ulaştırabilirsiniz.

Ayrıca yeni gönderi talep ederken de karşınıza çıkacak MESAJ alanına da özellikle belirtmek istediğiniz konuları yazabilirsiniz.

Sitenin işleyişi ile ilgili emin olamadığınız her konu için BİZE ULAŞIN üzerinden sorularınızı yazabilir, bizlerle iletişime geçebilirsiniz.

İade süreci nasıl işlemektedir?

Stil Ekspres kutunuzdan çıkan ve size göre olmadığını düşündüğünüz ürünleri temiz, giyilmemiş ve hasarsız bir şekilde etiketlerini korumak kaydıyla 5 iş günü içerisinde adresimize kargolamanızı rica ederiz. Böylelikle ürünler tarafımıza ulaştıktan sonra 3 ila 4 iş günü içerisinde iade işleminizi gerçekleştirebiliriz.

 

İade için kargo ödeyecek miyim?

İadelerinizi UPS Kargo üzerinden ücretsiz olarak yapabilirsiniz.

Faturalandırma nasıl yapılmaktadır?

Gönderi talebinizi oluşturduğunuzda seçtiğiniz paket bedeli (örneğin; maksimum 200 TL ) ve her gönderi için 20 TL stil danışmanlık hizmet bedeli kartınızdan tahsil edilir.

Paket bedelinizi aşmayacak şekilde alışverişiniz yapılır ve alınan 3 adet ürün  5 iş günü içerisinde adresinize kargolanır. 

Paketinizde yer alan ürünlerin fiyatlarının mağaza satış fiyatları ile aynı olmasını garanti ediyoruz. Mağaza veya internette yapılacak promosyonlar/kampanyalar bizi etkilememektedir.  Eğer ki yapılan alışveriş tutarı belirtilen maksimum ücretten az ise (örneğin;190 TL) artı bakiyeniz ( örneğin 10 TL) hesabınıza iade edilir. 

İstemediğiniz ürünleri, 5 iş günü içerisinde UPS Kargo ile ücretsiz iade edebilirsiniz. İade ettiğiniz ürünlerin bedeli, ürünler elimize ulaştıktan sonra paketinizden arta kalan bakiyeniz ile birlikte 3-4 iş günü içerisinde hesabınıza aktarılacaktır. 

Stil Danışmanlık ücreti iade edilmez ancak üç ürünü de iade etmek istediğiniz takdirde sadece ilk gönderinize mahsus olmak üzere; bir sonraki gönderi talebinizde stil danışmanlığı ücreti alınmaz. 

Ürünlerin hiçbirini saklamazsam stil danışmanlığı bedeli ne olur?

Her talep özelinde stil danışmanımız sizlere en uygun ürünleri seçmek için özenle çalışma yapmaktadır. Bu kapsamda her talebiniz doğrultusunda ürün iade adedi gözetmeksizin stil danışmanlığı hizmet bedeli alınmaktadır. Ancak; sadece ilk talebiniz özelinde size gönderdiğimiz 3 adet ürünü de beğenmediğiniz ve iade ettiğiniz durumda ödemiş olduğunuz stil danışmanlık bedelinizi bir sonraki kombin talebiniz için kullanabilirsiniz.

Tabi ki; arzumuz sizleri yeterince iyi anlayarak, size ve yaşam biçiminize en uygun ürünleri seçerek; güzel bir hizmet sunabilmek ve zahmetsiz ve eşsiz bir alışveriş deneyimi yaşatabilmektir.

Stil Ekspres kutum ne zaman elime ulaşır?

Gönderi talebinize istinaden stil danışmanlarımız stil profilinizi inceler. Eksik kalan bir konu olursa Stil Ekspres ekibimiz sizlerle iletişime geçer. Tüm bu bilgiler kapsamında özenle çalışma yapılarak kombininiz oluşturulur ve 5 iş günü içerisinde  kargoya verilmiş olur.

Gönderi Sıklığını Ne Şekilde Değiştirebilirim?

İlk üye olurken ne sıklıkta gönderi talep ettiğinizi belirtmiş olursunuz. Ancak istediğiniz zaman üye girişinizi yaparak Bilgilerim Sayfasından paket sıklığınızı değiştirebilirsiniz. 

Bunun dışında paketiniz ne olursa olsun her zaman Hesabım üzerinden Gönderilere girerek Yeni Gönderi talep edebilirsiniz. Yeni Gönderi talebi her zaman tek seferlik gönderiler olarak işlem görmektedir. Yeni gönderi talep ettiğiniz takdirde var olan paket dışında başka bir gönderi olarak sisteme girmektedir.

Hangi kargo firması ile çalışıyorsunuz?

UPS kargo ile anlaşmalıyız; size en uygun koşulları sağlamak için yeni kargo anlaşmaları için çalışmalarımız devam ediyor.

Kargo ücretsiz mi?

Gönderilerde 7,5 TL kargo ücreti ödemenize eklenmektedir. Ancak, ürün iadesi yaparken UPS Kargo üzerinden ücretsiz olarak tarafımıza kargolayabilirsiniz.

 

İade için kargo ödeyecek miyim?

İadelerde Kargo Bedava!.. İadelerinizi UPS Kargo üzerinden yapmanız durumunda herhangi bir kargo ücreti talep edilmeyecektir.

Türkiye'nin her yerine gönderim yapıyor musunuz?

Evet, tüm Türkiye'ye hizmet veriyor ve gönderim yapıyoruz.

BLOG